O nas

Pracujemy w zakresie psychologii, psychoterapii oraz ruchu. W naszym rozumieniu połączenie działania ciała i umysłu jest gwarancją zdrowia. 

ewa_kalecinska_adamczyk

dr Ewa Kalecińska-Adamczyk

psycholog i psychoterapeutka

Prowadzenie rozmów z ludźmi od zawsze było moją pasją i przedmiotem dociekań naukowych. Jestem doktorem Psychologii. Zgłębiam problematykę komunikacji międzyludzkiej, a w szczególności interesuje mnie proces dialogu – zarówno w perspektywie teoretycznej jak i praktycznej. Od 2009 zajmuję się psychoterapią psychodynamiczną, która jest metodą leczenia pacjentów z różnego typu problemami lub zaburzeniami  (np. zaburzenia osobowości,  nastroju, lękowe, procesów poznawczych, odżywiania, dysfunkcje seksualne).

Tel. 606 740 330

kaszewska zdjecie IMG_2364.JPG

Marcelina Kaszewska

psycholog i psychoterapeutka

Pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną która uważana jest za najbardziej efektywne podejeście psychoterpautyczne we współczesnej psychologii. Ukończyła czteroletnią szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT- EDU. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Ośrodku Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, współpracowała również z Ośrodkiem Opiekuńczo Adopcyjnym. Zajmuje się pomocą dzieciom z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) i ich rodzinom. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami nastroju. Pomaga dorosłym z zaburzeniami afektywnymi, psychotycznymi oraz wszelkimi zaburzeniami lękowymi. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. 

Tel. 609 102 985

Agnieszka Stefaniak

psychodietetyk

Nazywam się Agnieszka Stefaniak zajmuję się dietą i zdrowymi nawykami, ale przede wszystkim pomagam wdrożyć zalecane zmiany w życie – jestem psychodietetyczką. Holistyczne podejście i wytrwałość to zdecydowanie droga do sukcesu!
Przy wyborze odpowiedniego leczenia pacjentów biorę pod uwagę nie tylko swoją wiedzę, ale również ich szczególne potrzeby.
Pasja do psychodietetyki oraz moje doświadczenia, które pokazały mi, jak ważne jest żywienie, sprawiły, że chcę dzielić się z Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami. Uważam, że oprócz nauki prawidłowych nawyków żywieniowych, powinniśmy razem skupić się na stylu życia w sferach dotyczących nie tylko ciała, ale też aspektów psychicznych, związanych z prawidłowym snem, odpoczynkiem i aktywnością fizyczną.

Tel. 535 222 435
Mail: kontakt@agnieszkastefaniak.pl
Fb: https://www.facebook.com/agnieszkastefaniak.psychodietetyk

_DSC1020
morawiec

Weronika Morawiec

Psycholożka, terapeutka uzależnień, psychoterapeutka osób dorosłych

Jestem absolwentką SWPS na kierunku psychologia, specjalistką terapii uzależnień z certyfikatem Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii oraz entuzjastką warsztatów z psychologii twórczości. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych, grup psychoedukacyjnych oraz wykładów dla młodzieży i osób dorosłych.

Przez lata pracowałam w ośrodkach NFZ, zajmujących się profilaktyką i terapią osób z problemem uzależnienia i współuzależnienia, byłam także wolontariuszką w placówkach dla dzieci.

Po studiach uzupełniałam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach, m.in. w Szkole Trenerów umiejętności psychologicznych Metrum, Studium Podyplomowym z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym czy Horse Assisted Education.

Poza pracą terapeutyczną zajmuję się projektami z dziedziny sztuki współczesnej.

Wspieram osoby w kryzysie związanym z uzależnieniem (własnym lub bliskiej osoby), osoby DDA,  doświadczających trudności w związkach lub w pracy oraz wszystkie osoby czujące potrzebę zmiany w życiu. Pracuję po polsku i po angielsku.

Piotr Grzelak

psychoterapeuta

Wierzę w potencjał i możliwości człowieka. Podczas współpracy ze mną zapewniam ogromne poczucie bezpieczeństwa, ciepła i zaufania dla osób, które zdecydowały się na moją pomoc. Nie oceniam, jestem wrażliwy na potrzeby, zawsze słucham i wspieram.

Na spotkaniu możesz spodziewać się rzetelnego i profesjonalnego podejścia do Twojego problemu i sytuacji. Korzystam z kreatywnych i twórczych rozwiązań, które indywidualnie dopasowuje do potrzeb człowieka. W terapii bliski jest mi nurt humanistyczny, który za najwyższą wartość uważa człowieka. Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem psychologiem, szkoleniowcem i doradcą zawodowym z 6-letnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie zdobywam pracując jako psycholog w Klinice Mentalnej w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej ,,Przylądek Nadziei”. Współpracuję z Uniwersytetem Wrocławskim oraz Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu, jako psycholog, szkoleniowiec i mentor.

Pozdrawiam, Piot

Tel. 71 738 71 76

https://www.znanylekarz.pl/piotr-grzelak-2/psycholog/wroclaw

Marcelina Adamczyk

instruktorka jogi

Od dziecka jestem związana z ruchem, swoją przygodę z jogą zaczęłam w 2015 roku. Początkowo ćwiczyłam w różnych grupach pod okiem wielu nauczycieli, jednak powoli pragnęłam lepiej zrozumieć swoje ciało i zaczęłam indywidualną praktykę, obok regularnych treningów tanecznych.
Ukończyłam kurs Hatha Sivananda Yoga w Indiach (ashram Yoga Vana, Amboli, Indie) oraz kurs teoretyczny na temat korzeni jogi “Roots of yoga” (SOAS, University of London). Od tej pory dzielę się swoją wiedzą zarówno na zajęciach grupowych jak i sesjach indywidualnych, w Polsce i zagranicą, łącząc doświadczenie taneczne oraz jogę.

Tel. 609 250 285

marcelina_joga_foto2

Dołącz do naszego zespołu jako specjalista lub rozwijaj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy!